Fermacell to renomowana firma, której produkty znane są nie tylko na terenie naszego kraju, ale też w całej Europie. Płyty Fermacell, czyli płyty gipsowo-włóknowe znane są z szerokich możliwości zastosowania, co docenione zostało przez setki klientów.

Płyty Fermacell, których jesteśmy dystrybutorem, są pod wieloma względami prawdziwie uniwersalne, a także wyróżniają się wieloma swoimi parametrami. Tworzone są bez udziału jakichkolwiek substancji, które mogłyby okazać się niebezpieczne dla środowiska. Ponadto mają wiele zalet pod względem potencjalnego wykorzystania w budownictwie. Płyty Fermacell cechują się bowiem dużą odpornością na obciążenia mechaniczne, a nawet na ogień. Sprawdzą się nawet w pomieszczeniach o specyficznych warunkach, jak np. łazienki, gdzie bardzo często zmienia się przecież poziom wilgotności. Dodatkowym czynnikiem, który sprawia, że płyty Fermacell często używane są w takich pomieszczeniach, to ich doskonałe właściwości izolacji akustycznej. Nie sprawią one również problemów podczas samych prac budowlanych, ponieważ da się je w łatwy sposób obrabiać, a także zamontować.

Zachęcamy do pobrania pełnej specyfikacji płyt Fermacell, jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym niezwykle wysokiej jakości produktem. Gdy już zdecydujecie się Państwo na zakup, to zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ płyty Fermacell dostępne są w ROOT BD. Polecamy serdecznie! ROOT BD – dystrybutor płyt Fermacell.