O Nas

Od 2006 r. zakorzeniamy się w drewnie, dostarczając płyty i materiały drewnopochodne dla budownictwa oraz meblarstwa. Oferujemy płyty pilśniowe, podkłady podłogowe, płyty OSB, Durelis, HDF czołowych producentów: STEICO, Fibris, Unilin, Kronopol, Egger, Kronospan.  

Jednocześnie podążamy za wymagającym klientem, który oczekuje wysokich standardów energooszczędności, termoizolacji i dźwiękoszczelności stosowanych w budownictwie produktów. Proponujemyekologiczne materiały drewnopochodne Steico: izolacje z włókna drzewnego oraz belki dwuteowe na konstrukcje ścian, dachów czy stropów. Dom zbudowany w technologii STEICO  jest ciepły zimą, chłodny latem, zawsze cichy i naturalny.

 Dbamy również o świadomą gospodarkę leśną. Tworzymy łańcuch dostawców posiadających certyfikat FSC®, co oznacza, iż surowiec pochodzi z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób w zakresie społecznym, środowiskowym i ekonomicznym.

 

Należymy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe (EDG), którego celem jest propagowanie budownictwa drewnianego w Polsce, opartego na odpowiedzialnym podejściu do spraw ekologii i ekonomii poprzez zastosowanie zasad energooszczędności i pasywności budynków oraz dbałość o ich rzetelne wykonanie.

 

Nasza konkurencyjność nie zamyka się w strukturze ceny, lecz w indywidualnym podejściu do klienta, szczegółowym śledzeniu każdego zamówienia, od oferty po ewentualną reklamację, a licencja spedytora w transporcie krajowym i międzynarodowym pozwala na dostarczenie towaru zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i potrzebami naszego odbiorcy.

Przyświeca nam motto: „Drzewa nie istnieją osobno ani samotnie. Tym, co je łączy, to korzenie.” (J. Zawieyjski). Ta podziemna sieć buduje bezpieczne środowisko, w którym można rosnąć i rozwijać się.  Naszym celem jest właśnie stworzenie jak najlepszych warunków współpracy z każdym z Państwa, a służy temu: kompetencja, dobra logistyka, sprawność, otwartość na potrzeby innych.

Zapraszamy do wspólnego działania.