ROOT BD: Belki dwuteowe STEICO

Parametry techniczne:

długość: Długość do16 m, wysokość od 160 do 400 mm oraz możliwość wykonania izolacji środnika sprawiają, iż asortyment produktów STEICOconstruction stanowi kompletny system konstrukcyjny.

Normy: PN-EN 1 501-1

 

 

 

ZALETY:

  • Belki dwuteowe stosowane jako słupy ścienne.
  • środnik z płyty pilśniowej twardej o grubości 6 mm redukujący mostki termiczne
  • dostępny także jako słup izolowany,z fabrycznie umieszczoną izolacją cieplną

  Specyfikacja.pdf

 

 

Produkty marki STEICO są przystosowane do tego, aby tworzyć z ich pomocą konstrukcje o właściwościach proekologicznych oraz energooszczędnych. Podstawą wszystkich tych konstrukcji mogą być belki dwuteowe, które producent oferuje w dwóch seriach: STEICOjoist i STEICOwall. Obydwie z nich dostępne są w naszej hurtowni.

STEICOjoist to oferta belek dwuteowych, wykorzystywanych do wykonywania konstrukcji dachowych, natomiast STEICOwall to belki dwuteowe konstrukcyjne do ścian. Polecamy Państwu te produkty ze względu na ich parametry techniczne. Belka dwuteowa może redukować utraty ciepła przez poszczególne elementy konstrukcji nawet do 40% skuteczniej niż przy zastosowaniu innych materiałów. Jak więc widać, dom wybudowany przy użyciu materiałów o odpowiednich właściwościach, gwarantuje mniejsze straty ciepła z jego wnętrza i oszczędność energetyczną już na etapie tworzenia samej budowli. Producent podkreśla tym samym, że o rozwiązaniach, mających na celu większą efektywność energetyczną, należy myśleć od samego początku budowy domu, a nie dopiero po jego wykonaniu. Warto skorzystać z proponowanych przez firmę rozwiązań i zaopatrzyć się w belki dwuteowe w naszym sklepie.