Przedstawiamy naszą kompleksową ofertę belek dwuteowych Steico. Są to wysokiej jakości produkty, przystosowane do tego, aby używać ich we wszelkiego rodzaju konstrukcjach o właściwościach proekologicznych i energooszczędnych.

Posiadamy w naszej ofercie dwie linie belek dwuteowych Steico, przeznaczonych do użycia w konstrukcjach ściennych oraz dachowych. Wykorzystując tego rodzaju materiały, mogą wybudować Państwo nowoczesny, ekologiczny, a także przynoszący Wam mnóstwo oszczędności dom. Belki dwuteowe Steico są to produkty o doskonałych parametrach technicznych. Pod względem redukcji utraty ciepła są one nawet o 40% skuteczniejsze od belek innego typu. Potwierdza to zatem fakt, że o tym, jak zaoszczędzić np. na rachunkach za prąd, należy myśleć już na etapie projektu danego obiektu i jego budowy. Z pewnością nie pożałujecie Państwo tego, że zadbaliście o takie szczegóły oraz odpowiednią jakość materiałów, wykorzystywanych przy budowie.

Gdzie znaleźć produkty, takie jak belki dwuteowe Steico? W naszym sklepie! Jesteśmy specjalistami w tematyce drewna oraz energooszczędności, termoizolacji i innych parametrów elementów budowlanych. Zachęcamy serdecznie, aby korzystać z nowoczesnych i korzystnych rozwiązań, które proponuje Państwu ROOT BD. Naturalny, energooszczędny, zbudowany w poszanowaniu dla środowiska, nowoczesny dom? Tylko z ROOT BD i belkami dwuteowymi Steico z naszej oferty!